Logo
Potřebujete poradit?
+420 776 357 354 (Po-Pá, 9-15 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kde jezdit na paddleboardu

Kde jezdit na paddleboardu ?

1) Máchovo jezero

Velmi dobré místo například pro rodiny s dětmi a to hlavně díky možnostem, které se dají zde dělat. Je zde spousta kempů a skoro z každé strany je výborný přístup do vody. Všude kolem je spoustu stánků a restaurací, kde se můžete občerstvit a nemusíte se tak bát, že budete celý den bez pití či jídla.

 2) Baťův kanál

Baťův kanál neboli Průplav Otrokovice-Rohatec je historická vodní cesta vybudovaná v letech 1934-1938 v délce 52 km.

Některé úseky Baťova kanálu vedou řekou Moravou, jinde jsou uměle vyhloubené kanálové úseky. K vidění jsou ojedinělé technické památky - historické plavební komory, křížení vodní cesty s lanovým lodním vlekem, některé z padesáti mostů přes Baťův kanál či mechanické jezy. Rozdíl výšek na této vodní cestě, který je téměř 19 metrů, vyrovnává 13 plavebních komor. Hloubka Baťova kanálu je průměrně 1,5 metru, šířka asi 12 metrů.

3) Praha

V Praze na Vltavě je spostu skvělých míst s dobrým přístupem do vody a dá se zde jezdit na paddleboardu jako kdekoliv jinde.

4) Brněnská přehrada

Další skvělé místo určené například pro rodiny s dětmi. Brněnská přehrada nabízí bohatý program plný aktivit, které se zde dají dělat.

Jsou zde stánky, kde se dá najíst a napít a užít si tak klasickou pohodu u vody.

5) Nová živohošť

Výborné místo jak pro rodiny, tak i pro jednotlivce. Živohošť je skvělá na dlouhé túry a poznávání přírody, díky tomu, že se zde dá doplout opravdu kamkoliv.

Najdete zde spoustu stanových městeček a penzionu na přespání a večer si zde můžete zajít na klobásu a třeba i pivko. Dělají se tu dokonce i dětské diskotéky.

Najdete zde také tenisové kurty, minigolf, pinpongové stoly, beach volejbal a dokonce i pouť.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz